Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta časem - Numkha a Yamutbal

K tomuto hlubokému Zážitku Vím, že jsem musela dospět. Pokorně za něj Děkuji. Pochopila jsem jen díky tomu, že Jsem to Sama Mohla Prožít. Další pochopení vnímám v tom smyslu, že Jsem Cítila, jaké to je Odložit své Tělo.

Dovolte mi, abych Vás provedla. To co budete nyní číst, jsem opravdově prožívala v noci 11. 7. 2015. Byla jsem vedena mužským hlasem. Po probuzení  a pozvolném otevírání Vědomí se u mě probudila schopnost slyšet hlasy od Energií. Hlas mě doprovázel tam, kde to bylo  pro mě velmi důležité.Z důvodu naprostého uvolnění v mém fyzickém těle a abych vše s klidem přijímala. Upřesňuji, že jsem byla sama a doprovázela mě pouze milující Bytost, ne člověk. Nikdo mě k ničemu nenutil, nic jsem nemusela slibovat a nic mě nebolelo.

Zážitek je pro mě silný a samo se mi píše slovo Pokorně Děkuji. Až budete číst text mého zážitku, přesně tak jsem si ho po prožití zapsala. Vše Jsem Vědomě Cítila přes mé fyzické tělo. Když jsem byla včas upozorněna, že za chvíli ucítím ve svém těle nedostatek kyslíku, nebála jsem se. Měla jsem hlas, který na mě mluvil nacítěný mým srdcem. Vše se do posledního detailu stalo přesně tak, jak mě hlas upozornil na samotném začátku. V pasáži kde budu popisovat , že musím projít vrstvou - skrz -  opevnění, skutečně jsem po nedostatku kyslíku v mém fyzickém těle cítila, jak pravým ramenem mého milovaného těla prorážím opevnění. Poté jsem mohla přejít přes vrstvy.

Upřesňuji, že jsem ani ve snu netušila, že toto prožiji. Netušila jsem o existenci Numkha a Yamutbal.Děkuji pokorně, že jsem se dostala tak daleko zpět, časově do doby Mesopotamie. Dodnes, protože jsem to opravdově prožila, dokáži namalovat obrázky, které mi byly ukázány. Dodávám, že můj rodný jazyk je český a jiným aktivně nemluvím. Jsem úplně obyčejná a neznámá žena. Neúčastnila jsem se žádných kurzů. Sama jsem se naučila malovat automatickou kresbou. Mé ruce jednoho dne v roce 2014 sami vyťukaly do klávesnice slova : automatická kresba. A od té doby procházím neustále proměnou.

Přijměte mé pozvání na cestu časem. Nemusela jsem přemýšlet, což při psaní mého vnímání nedělám. Slova se mi psala sama včetně následujících 3 slov : Reinkarnace, Prosba o Odpuštění , Numkha a Yamutbal.

Můj zážitek z 11. 7. 2015

Stojím uprostřed opevnění. Opevnění je kulatého tvaru a pískové barvy. Opevnění je velké rozlohou. Do výšky je trochu vyšší než já, z vrchu je volně přístupné. Nebylo tam zakrytí, viděla jsem běžný pohled do nebe. Jsem tam s dalšími lidmi. Když namaluji kruh, vím kde stojím. Blízko mě je člověk. Zřejmě bychom si dál povídali, ale nemůžeme.

V tomto okamžiku mě doprovází mužský hlas, který slyším. Přesně co řekne, za chvilku cítím. Nepřipouštím si žádnou paniku, jen přijímám co se mi děje. Není to úplně příjemné.Trvá to jen chvíli. Mé tělo má málo kyslíku. Neřeším proč, ale mám pocit , že došlo k zalití vodou. Nedostatek kyslíku vnímám v nohou, rukách a postupně se dostává do celého těla. Poté v sobě najdu poslední sílu a potřebuji se dostat přes opevnění, přes vrstvy. Svlékám se ze svého těla. Procházím skrz.

Nacházím se v nekonečném prostoru. Prosím Boha o odpuštění. Prosbu o odpuštění žádám hlasitě v nekonečném prostoru. Nekřičím, ale fascinuje mě ten nekonečný prostor. Vidím psaný text. Je v dálce a vlaje jako praporek. Na bílém podkladu je velkými tiskacími písmeny napsáno REINKARNACE. Slyším další hlas. Ještě někdo další mluví o reinkarnaci.

Tam kde se nyní nacházím je nádherně. Cítím se božsky. Jsem plná radosti. Nejsem tam sama. Po mé levé straně vidím vyzařující energii. Nádhernou. Jen při vzpomínce se rozněžňuji - od slova něha. Připadám si čistá ve všem.

Energie mi ukazuje 2 namalované obrázky. Na každém obrázku je namalovaná bota. Jsou krásné. Podle zdobení boty říkám zpívanou říkanku. Popis obrázku boty : Bota přibližně do půl lýtek, jednoduchá podrážka, kulatější špička. Verše říkanky se lišily dle zdobení boty. Jedna bota na obrázku měla zdobení bohaté, z lemu boty visely takové nádherné " cinkrlátka " , byl to provázek , na konci provázku byl korálek, kamínek. Druhá bota měla zdobení úplně jiné. Z lemu boty nic neviselo, naopak samotné zdobení boty byl její lem, takové nazdobené vrstvení. Když mi byl jednotlivý obrázek ukázán, sama jsem s jistotou věděla první 2 verše.Pak jen pomyšlení , že si nemohu vzpomenout na další slova ... V tom okamžiku jsem cítila fouknutí zezadu mé hlavy. Najednou jsem znala další slova. Poté mi byl ukázán druhý obrázek a opět to stejné.Samozřejmě že jiné verše. Jeden obrázek boty byl zpívanou krátkou říkankou ve 4 řádcích na Yamutbal.Druhý obrázek boty byl zpívanou krátkou říkankou ve 4 řádcích na Numkha. Nyní nejsem schopna pro obtížnost jazyka slova vám přepsat. Nejsem schopna zpětně tímto jazykem mluvit. Pro představu uvedu slova, kterými jsem mluvila, které jsem sama znala. Další slova byla s nápovědou. Slova záměrně přizpůsobím, ale nesouvisí přímo spolu. Pro ukázku : Numkha area - aere - Yamutbal namaser ...

Poté co se vrátím zpět, ležím v přijímací poloze na zádech. Ruce mám volně podél těla na peřině. Mé tělo je ještě nadnášeno. Plně si užívám toho co  jsem prožila. Převládá pocit lehkosti. Nikdy nezapomenu na ten pocit, jak dokáže být naše fyzické tělo nadnášeno. Cítím, že mé tělo má další rozměr, a to je také nadnášeno. Pokorně děkuji, že jsem mohla vědomě provést odpuštění v nekonečném prostoru. Vím, že bylo vyslyšeno. Poté se ptám, kdo byl se mnou ten úžasný doprovod ... kdo byl ta Energie  a ten nádherný, nezapomenutelný pocit lehkosti. Přišla mi odpověď přes mé tělo. Odpovědi přes tělo jsou úžasné. Už jen proto, že vím,  že mě nemůže nikdo ovlivnit. Dnes vím  podle toho co jsem prožila a jak jsem na své cestě učena, že Existují Různé Energie. Energie , které dokáží brát na sebe různou podobu, i lidskou. Mohou se vydávat za jiné Energie. Tímto děkuji Andělům, Průvodcům a dalším milujícím Energiím. Z celého srdce jim děkuji, že mě vždy doprovodí bezpečně zpět a poskytují mi ochranu. Děkuji Archandělu Michaelovi, kterého jsem volala, když jsem se necítila bezpečně na mých cestách. Abych nezapomněla na tu odpověď, která mi přišla přes mé tělo. První slovo bylo Čistá. Druhé slovo bylo Koupel. Slova jsem si spojila. A odpovědi rozumím. Nemám znát přímou odpověď  na mou otázku. Mám si zážitek užít.

Nyní s časovým odstupem vám všem mohu sdělit, aby jste odhodili Strachy. Strach není to stejné co Opatrnost, Bdělost a Přítomnost. Poděkujte svému tělu. Přes své tělo se dostanete jen vy sami do svého středu. Dostanete se do svého Srdce. Otevřete jej. Dovolte sami sobě Otevřít své Srdce. Mluvte Pravdu. mluvte Čistou Pravdu Sami k Sobě. Pak můžete mluvit Čistou Pravdu k ostatním Lidem, Zvířatům a Přírodě. Čistěte svá těla. Pozorujte jaké jíte jídlo. Pozorujte jaká slova používáte ve své mluvě. Užívejte si života plnými doušky. Poděkujte za posilující překážky ve svém životě.

S láskou Petra