Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čistá upřímnost

Inspirací mi byly Slova v předchozím článku Řeč Těla. Po napsání jsem se Sama Sebe Ptala, jak vypadá Řeč Těla v Čisté Upřímnosti nebo Klamavé Lži.

 

Pravda je každému z nás dopředu jasná, srozumitelná. Ano, tak se máme chovat a mluvit v Pravdě. Ale pokud Je náš " přístup dopředu daný ", Vnímám, že bychom se měli Podívat Sami do Sebe, protože naše " reakce může být Naučená a Převzatá Zvenku " : Mluv Pravdu.

Ale aby Pravda byla i Vnitřní Pravdou ...

Pokud nechceme Klamat Okolí, je možné že Řekneme Ano, i když Sami Uvnitř Cítíme, že Jsme Chtěli Říci Ne. A právě v tomto Okamžiku jsme Klamali Sami Sebe. Pouhá Naše vlastní Introspekce Zná Odpověď. Jak to Skutečně Vnímám Já Sama ... Já Sám.

 

Do Klamavé Lži můžeme být chyceni jako do pasti, když Neveříme Sami Sobě. Klamavou Lež můžeme zpočátku přehlížet. Jako zpočátku někdo Přehlíží Sám Sebe. Může to být naše první obrana, Než Zjistíme, že Takto to Nechceme. Že Nechceme Lhát Sami Sobě. Nechceme Lhát Sami Sobě Ani Malinkou Částečkou Klamavé Lži.

Pokud Jsme Vnitřně Rozhodnutí, že Klamavou Lež už Nechceme a Přiznáme si, že Sami Sobě Lžeme, Je Změna Možná.

Pokud se dokážeme podívat z dálky, představit si, že odstoupíme na chvilku ze svého těla ... Zjistíme Smysluplnost Slov Pravda nebo Lež. Tím Nenabádám ke Lži, ale díky Přiznané Sebemenší Lži Je Možné Změnit postoj v našem chování, cítění a můžeme Žít Pravdu.

 

Buďme Sami k Sobě Upřímní, Pravdiví a Popisujme Správně Slovy.

 

Na moji Otázku : " Proč si Lidé nyní Sami Sobě  Lžou ? " mi Přišla Odpověď : Strachy a Ztráta Jistoty.

 

 

 

S láskou Petra