Jdi na obsah Jdi na menu
 


ENERGIE ROKU 2016

21. 12. 2016

Každý měsíc tohoto roku byl jiný.

 

Energie působí na všechny. Každý z nás přijímá pro svůj vývoj nové děje ve svých životech pro své uvědomění.

 

Pro lepší pochopení využijme představu, že pokud pochopíme, uvědomíme si, naučíme se nabytou zkušenost prakticky používat v životě, tak jsou nám otevřeny pomyslné dveře, kde je nám umožněno prožít další zkušenost a poznání, uvědomění a opět můžeme pokračovat dále.

 

Každý měsíc jsme se ocitali pod působením jiných energií, které nešlo přehlédnout, nepocítit. Bylo to jako tlaková vlna. 

 

Základem bylo a je poznání sebe sama. Najít, ano někdo hledal vztah sám k sobě. Každý jednotlivec přijímal děje pro své uvědomění různé. Následkem toho byly některým jedincům posílány takové děje pro uvědomění sebe sama, že mohou popisovat stavy smutku, bolesti a podobně. Zde bychom mohli použít slovo, které používáme ve vyjádření k popisu záporu. Použití slova je zavádějící. Právě tento stav jedince vedl k tomu, aby on sám, jenom on sám našel v sobě tvořivou sílu, pochopil se a podíval se jako pozorovatel, proč mu takové, pro něj nepříjemné děje chodí do života. V těchto dějích se nejvíce pochopíme a posouváme se dál.

 

Základem sebepoznání a čištění, práce na sobě pak působením energií docházelo k čištění, uvolňování bloků v celé rodové linii.

 

Mnoho partnerských vztahů se rozpadlo a nové vznikly. 

 

Přelom léta a podzimu jsme jako celek, jako stát dostali děj k zcelení a sjednocení. Z celého srdce vyjadřuji poděkování všem, kteří se aktivně podíleli v éterické úrovni s propojením přes fyzické tělo, a vytvořili naše pevné hranice. Jisté děje probíhají v éterické rovině a pak později je můžeme vidět, slyšet ve hmotné rovině. Zde jsme si jako celek vedli velmi dobře. Ve skutečnosti záleží na tom, co jedinec vyzařuje do kolektivního myšlení. Každého z nás činy, postoje, tvoření a vyslané myšlenky se projeví v kolektivním vědomí.

 

Takže opět jsme na základě pochopení sebe sama, najít vztah sám k sobě a rozpoznávat se "kdo jsem". 

 

Tento rok byl velmi vyjímečný v tom, že každému z nás se v životě objevovalo mnoho cest. Pokud jsme si vybrali směr a chtěli ho poté změnit, mohli jsme lehce a rychle přejet do odbočovacího pruhu. Byl lehký návrat a znovu možnost zkusit jinou cestu. V příštím roce je připraveno méně odbočovacích pruhů na naší cestě. Toto vše nás povede od jednotlivce, kde všechno začíná, k hlubšímu uvědomění. Díky tomu se posouváme vpřed. Posouváme se pak jako skupina, jako stát, kontinent. Důsledkem toho je celoplanetární posun.

 

A proto se vracím na začátek.

Vše začíná od jedince. Pak se projevuje ve skupině. 

Proto buďme každý zodpovědný sám za sebe.

 

 

S láskou Petra

www.vnímání-jinak.estránky.cz