Jdi na obsah Jdi na menu
 


Energie ženy

Já sama procházím neustále proměnou. Fyzicky jsem stále stejná, ale díky mému vnímání mám " jiný " vhled na svět. V tom smyslu, že nejsem zatěžkána ve fyzickém těle a mohu přijímat informace.

Vše mi nejde jako lusknutí prstem. Já sama potřebuji potřebný čas, abych mohla pozorovat a naciťovat.

Poslední dobou jsem hledala Víru v Sama Sebe. Jsem jiná a přitom stejná jako vy všichni. Když pozoruji ostatní ženy, vím, že mé fyzické tělo a ženská energie je trochu jiná ... ve fyzickém těle téměř neznám  bolest. Nejsem žádný robot, vím jak bolí. Vím ale jak se mé tělo raduje, a čím dál více mu dokážu naslouchat.

Pomalu se dostávám k tomu, že jsem hledala Víru v Sama Sebe, abych převedla z energetických vrstev a ukotvila. Předala informaci do slov a nenechala si pro sebe. Sama jsem se opakovaně ptala : " Proč  to dělám ? "  Na odpověď nemusím čekat. Jsem tak niterně vedena. A ptala jsem se dál. Jsou další úžasní a jedineční lidé, kteří zde předávají své vnímání či poselství. Dávno probuzení ... pracovala jsem se sebou, dávala si otázky a hledala odpovědi.

Odpovědi mi přicházeli v různých podobách. Já jsem potřebnou Víru v sobě našla a rozhodla se, že budu psát, jak vnímám já, tvořím nebo se jen raduji. Rozhodla se ... to není o rozhodnutí.  Když jsem při vědomí držela v pravé a levé dlani nádherné křišťálo - diamanty, špičkou směrovaly do mé dlaně a já se ani nepohnula, abych je udržela. Sami se mi objevily. Byly velikosti přibližně 30 cm a já jsem pozorovala jaké mají plošky, jak jsou nádherně čisté  a jak se točí ... Třetí křišťálo - diamant se točil souběžně nad mojí korunní čakrou  ... a v tom okamžiku jsem byla i v propojení a také jsem vyslovila  ( ne nahlas, komunikace nemusí být přes mluvené slovo ) že bych chtěla také převádět do slov, že jsem připravená.

Musela jsem opět dozrát. Připravená jsem byla, ale chyběla mi Víra v Sama Sebe.

Měsíc leden letošního roku 2016 mě hodně posunul směrem dopředu. Došlo k dalším změnám v mém fyzickém těle. Poznala jsem jak s fyzickým tělem mohu také pracovat, kam mě pustí, ladila jsem se. Díky dalším prožitkům v mém vnímání sama sebe ještě více vnímám sama sebe a planetu Zemi. Všemu předcházela informace, že by bylo dobré přejít na půst a očistit se. Není to informace příkazem, jen popisuji, že jsem o půstu věděla časově dopředu. Věděla jsem i o tom, že fyzické tělo nebude schopné běžné činnosti. Jednoduše jsem to věděla a s radostí  přijala. Přijala jsem dopředu informaci, že budu  tzv. krátkodobě nemocná, ale že se nejedná o nemoc. Protože budu ležet v posteli přes den a noc ... Přesně tak se také stalo. Když jsem byla ve zvláštním stavu vnímání a po určitém ději  v mém těle ... Ucítila jsem 3 Ruské Svatyně . Přes ně jsem vnímala moudrost a cítila jejich blízkost. Vše probíhalo při mém vědomí. Přijmula jsem informaci jak je důležité Posílit a vyloženě použiji slovo Zvednout ženskou energii. Nejednalo se o mě samotnou, ale celkově o Posílení a Zvednutí ženské energie celosvětově. Přes mé fyzické tělo následně došlo k čištění ženské energie. Filtrem byla má děloha. Sama jsem proces ukončila v okamžiku, kdy jsem cítila, že už musím přestat. Zde se dostávám k bodu, kde bylo třeba najít potřebnou Víru v Sama Sebe, abych převedla do slov a předala dál. Nemám totiž potřebu o tom mluvit či psát.

Já  Děkuji za Všechny Ženy, kterým Pomáhá Úžasná a Milující Bytost Krystalka. Krystalko, Děkuji Ti za Všechny Ženy Světa, kterým Jsi Pomohla. Ostatní to neví, proto se zmiňuji,že Krystalka se ženami nemusí být v osobním kontaktu.Děkuji za Všechny Ženy Světa.

Slova ... někdy přijmu slova přímo jako slova , například jako Probuďme Lidství. Tentokrát já do slov musím převést. Použiji slova pro překládání mého vnímání, protože jsem to " viděla  a vnímala " . Mnoho žen bude ještě číst různá poselství, ale bude jen číst ... budou pasivní. Viděla jsem u nich " nepropojení ".  Poselství jim dodá odvahu, posílí sebedůvěru či dá naději. K propojení dojde v okamžiku, až se ženy obrátí směrem do sebe. Přes Sebelásku.

Přeji všem ženám na celém světě Sebeláskou se naplnit.

S láskou Petra