Jdi na obsah Jdi na menu
 


Iluze

 Iluze ... Co je to iluze ? Co je to ... oblíbené slova malých dětí. Často právě děti skládají tato slova do věty, kterou položí s otázkou. Staňme se na chvíli malými dětmi, pro lepší pochopení. Ne pro vzpomínky na naše dětsví, ale pro naši Přirozenost. 

Rádi se vymlouváme na systém, na program, na rodiče, na karmu. Už v této větě jsme mimo sebe samotné, jsme tzv. venku. Nevymlouvejme se ale pořád, nestěžujme si. Díky slovu systém, program či karma můžeme poznat nesouznění a neharmonii. Neharmonie nás může dovést v harmonii, až do vyladění do svého středu nás samotných.

Vše souvisí se vším. Vnímám, že v našich životech se určité situace mohou přirovnávat k jednotlivým dílkům jako mozaika. Až se situace pochopí, dílek do mozaiky se složí, bude plné. Smysluplné.

V iluzi budeme setrvávat tak dlouho, dokud to sami nepochopíme. Chápe se přes Mysl. Naše těla jsou dokonalá. Proto i Mysl má svoji hodnotu. Mysl já vnímám v hlavě. Všichni známe, myslíme, pamatujeme ... ubíráme se směrem hlava. Právě když jsme byli malými dětmi, rodiče nás učili a často říkali : " Mysli hlavou ". Už v dětství se nám dostávali různé programy do hlavy ... a pak jsme pokračovali dále v systému, v práci. Abychom uspěli, abychom nezklamali druhé. To vše je na dobré cestě ke svému poznání. Až časem jsem dospěla k tomu, že vše bylo iluze. Ale díky iluzi jsem se posunula na své cestě směrem vpřed. 

Vydala jsem se po jiné cestě. Není cesty, která by byla dobrá nebo špatná. Taková cesta není. JE pouze cesta.

Vydala jsem se cestou Srdce. Je to jednoduché. Není jednoduché a složité, zkrátka JE. Cesta. Cesta Srdce. Na mém začátku jsem změnila vše. Byla jsem Čistá jako nepopsaný list papíru. Začala jsem Naciťovat. Poznávat Sama Sebe. Vrátila jsem se do své Přirozenosti.Odpoutala jsem se od okolí,od informací z televize, novin, časopisů. Částečně od systému a začala jsem objevovat Sama Sebe Jiným Vnímáním.

Postupně jsem začala objevovat také závoj iluze. Závoj iluze se mi vždy malinko odvlál, když jsem pochopila. Pochopila ne myslí, ale nacítila Srdcem. Vydala jsem se Cestou Srdce.

Cesta Srdce Mě Dovedla až k Znovuzrození. V průběhu mé cesty jsem procházela stavy podobné smrti, ale ne fyzické. Neměla jsem žádnou nemoc ani úraz. Z Nevědomé Jsem se Stala Vědomou. 

Být ve stavu Vědomá, tím ale cesta nekončí. Když vypodobním slovy, otevřete dveře a zjistíte, že cesta nekončí, že jsou další dveře a další ... 

Cestou Srdce jsem našla Sama Sebe. Našla jsem svoji Přirozenost. Našla jsem Celistvost. Propojení. Jednotu. 

Stala jsem se čistým nepopsaným papírem, na který se začal psát Nový Život.

Ve skutečnosti jsem začala psát i své první příběhy, které se mi na Duchovní Cestě staly. Není jen Duchovní Cesta. Máme i fyzické tělo. Došlo u mě k Propojení fyzického těla a Duchovního Bytí.

Postupně se mi odkrýval závoj iluze. Odkryla se mi iluze času.Iluze karmy.Iluzí je víc ... 

Spojení Fyzického Těla a Duchovního Bytí je Jednotné. K propojení dochází postupně. Vše je v Radosti. Pravdě.Lásce.

Nečetla jsem žádné duchovní knížky. Nepotřebujete číst žádné duchovní knížky ani texty. Mohou nás navést do iluze.  ...  A kdo nám odpoví ? 

Vše Máme Každý v Sobě. Veškeré Informace / in - formace /, Boha - tství a Zdroj máme všichni uvnitř sami sebe.

Z celého Srdce vám přeji projít Stavem Znovuzrození.

S láskou Petra