Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klíč do nitra

28. 5. 2016

Poznej své Nitro. Najdi Klíč a Otevři v Sobě Schované.

Z počátku se nám Dějí Okolnosti, Situace nebo nám Lidé Zrcadlí, a my si můžeme položit Otázku : " Proč se mi Děje to a to ? " Můžeme mít Pocit, že už tu Situaci Nechceme Zažívat, nebo že se nám Děj Opakuje stále Dokola jako divadelní hra, ale s jinými herci.

Najdi Klíč a Otevři Své Nitro.

Pro vizualizaci použiji jednoduchý návod, který jsem přijala vnitřním hlasem. Začněte trochu snít ... Jste jen Pozorovatel. Představte si dům. Dům je prostorný a má několik pater. Prosvítá do něj Slunce. Dům je bezpečný a vnímáte Ticho. Energie ze Slova Musíš, Udělej nebo Chvátej v tomto domě není. Cítíte se dobře a spokojeně.V domě je Volnost a Svoboda. V domě je klid a můžete zvenku slyšet zpěv ptáčků nebo bublající potůček. Je vám Lehce a Radostně.Dům si prohlédnete a vystoupáte několik schodů až do podkroví. I tam je Světlo.

Nyní místo do domu Vstupte do vašeho Těla. Staňte se pouhým Pozorovatelem, který Nehodnotí Probíhající Pocity nebo Naskakující Myšlenky.Po skončení si Vědomě Popište Slovy, Co jste jako Pozorovatel Viděl.Může to být Pocit nebo Podobnost nějakému Předmětu, který tam Nepatří. Můžete tam Najít Odpovědi na své Otázky. Na každou Otázku je Odpověď.

Projděte své Tělo zevnitř jako patrový dům.

Tělo je jako Chrám. Ve vašem těle je také Světlo. Je tam Jiskra, kterou nikdo nikdy nezhasne.

Uvolněte se, Propusťte a nechte odplout Vše Nepotřebné.

Poté nastane Změna. Můžete mít Pocit, že se změnilo okolí. Dobře víte, že to tak není. Změnili jste Sami Sebe. Otevřeli jste Klíčem vaše Nitro.

S láskou Petra