Jdi na obsah Jdi na menu
 


O sobě

17. 5. 2018

Jmenuji se Petra. Jsem úplně obyčejná a normální žena.

Když jsem byla malé dítě, bylo mi přirozené přijímat informace jinak než měli ostatní lidé. Já jsem to považovala za přirozený děj, stejně jako dýcháme a smějeme se.

Dnes vím, že je to stále přirozené, ale lidé okolo mé blízkosti, dokonce mí nejbližší toto vnímání nemají rozvinuté, nebo přesněji sami si ho potlačili nebo mají pro sebe jiné poznání.

Mně samotné trvalo několik let, než jsem sama v sobě našla cestu k sobě. Jednak to bylo dáno přirozeností získávání informací od dětství, prostě dělo se tak samo. Proto jsem věděla, že informace nemohu sdělovat svým nejbližším, protože by mi nerozuměli.

Přiznávám a dnes s úsměvěm mohu napsat, že bylo i období, kdy jsem tomu nerozuměla já sama, protože o tom co se mi všechno dělo, jsem nikde nečetla, neslyšela jsem to.

Další krok sama v sobě považuji za okamžik, kdy proběhlo ve mně uvědomění, že vnímání mám převádět do slov.

Po několika měsíční pauze psaní jsem ucítila, že texty se změní v tom, že se mám otevřít více světu a budu psát o sobě. O uvědomění, které prožívám v každodenním životě. Popisovat děje, kdy mohu využít své vnímání naplno stejně jako schopnost vidění a slyšení z jemnohmotné úrovně.

V době, kdy píši tyto slova jsem si uvědomila, že svým chováním, jednáním, pracovním přetížením jsem se opět ocitla blízko druhého břehu, přechodu do jiné dimenze, kdy bych musela navždy opustit fyzické tělo. Jsem si toho plnně vědoma a o to více si uvědomuji, že chci prožívat plnně a přítomně každý den.

Lidé často prožívají život druhých, protože ten svůj stále hledají. Tyto slova jsem načetla sama ze sebe a mám je vložit do mého textu o sobě. 

Vítám vás ve znovuzrozených stránkách Vnímání jinak.

S láskou Petra