Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popisujme správně slovy, pak dojde ke změně.

Pojmenuji slovem to, co pozorováním vnímám u ostatních lidí.Je to Strach.Rozhodla jsem se, že toto slovo a energii z něj rozeberu. Toto slovo, může mít silnou energii a rádo se šíří jako lavina. To slovo ale nevzniká samo. Tvoří ho lidé sami.

Já sama jsem Dříve Strach ochotně Přijímala z mého Okolí.Tak pevně jsem věřila svým rodičům a mým nejbližším, že vyslaný strach jsem vždy přijmula.Věřila jsem především jim, sobě až na druhém místě. Mysl-ela jsem si,protože jsou rodiče starší a zkušenější, že mi předávají jen to nejlepší.Proto jsem strach přijímala. Jsem za prožití ráda, protože nyní Věřím Sobě a strach už nevnímám jako strach.

Strach - Obava či Nejistota ? Nejasná Budoucnost ? Stvoříme si sami nebo přijímáme zvenku ?

Obava či Nejistota - Pokud věříte sami sobě, jste připraveni na situace, které vás povedou k možné změně, pohybu, změna stereotypu nebo možnost nového poznání. Já sama za tyto změny v životě Děkuji a přeměňuji energii na Radost.

Nejasná budoucnost - Pokud opravdu žijete v Přítomném Okamžiku, naladíte se do Harmonie, protože Jste Vědomě v Přítomnosti.

Stvoříme si Strach sami - Velmi často si Tvoříme právě Sami. Buďme Pozorní na Slova a Myšlenky.

Přijmutí Strachu z Okolí - Na restart doporučuji určitý čas nepřijímat informace z tisku,televize a sociálních sítí. Po následném restartu zjistíte, že dokážete Sami Sebe lépe Vnímat. Sebepoznáním a Sebeláskou jsme navedeni do Našeho Středu. Do Svého Středu, kde je Harmonie a Vyváženost mezi plusem a mínusem.

Rozhodnutí Je na nás Samotných, Co budeme Podporovat, jakými Slovy Mluvit a Komu Věnujeme Pozornost.

S láskou Petra