Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sama sebou

10. 3. 2016

     Já sama jsem se dříve hledala a šla po různých cestičkách, které mi nabízel sám Život. Nemusela jsem se vydávat na cestu kolem světa, abych poznala Sama Sebe. Na cestu kolem světa jsem neměla peníze a chyběla mi Odvaha. Vesmír se rozhodl, že mi tu cestu umožní i bez potřebných peněz a tu chybějící odvahu najdu, když mi pošle Příležitost. Nemusela jsem dlouho čekat a příležitost přišla. Přišla ke mně tak blízko, že už na kratší vzdálenost to nešlo.

     Brzy po mém Probuzení do jiného Vnímání a postupném rozšiřování Vědomí  jsem byla poctěna noční nečekanou návštěvou. Vše probíhalo při mém vědomí, nebyly to žádné sny ani vize. Byla jsem v noci probuzena a bylo mi divné, že vnímám nejdřív pocit s příkazem, musím nebo je třeba.Jsem sladěná s mým tělem a vnímala jsem nesouznění.

     Poprvé v životě jsem viděla vesmírné plavidlo, které bylo tak blízko mne samotné. Slyšela jsem poprvé vesmírnou hudbu, přes kterou byl vyslán vzkaz. Přiznám se, že jsem se nejdříve lekla,Takovou návštěvu jsem v noční košili oparvdu nečekala.

     Hudba byla velmi dobře slyšitelná. Takovou hudbu u nás neuslyšíte, protože nemáme takové hudební nástroje. Byla vesmírná, tóny se rytmicky opakovaly. Pamatuji si, jak jsem vnímala Nesoulad ve smyslu syntetičnosti , umělosti. Měla mě ohromit, což se také stalo. 

    Nešlo o samotnou Hudbu. Vnímala jsem přítomnost jiných Energií, které rozhodně nebyly pozemské.

     Když hudba dohrála a já jsem v okamžiku Překvapení téměř nedýchala, došlo k překladu Sdělení. Rozuměla jsem Sdělení tak jasně, že Slova v tomto případě vyjádření jsou překážkou. Ke komunikaci není třeba žádných Slov ani příprava v kurzu. Takový kurz ani není.

     Bylo mi sděleno : Jsme v Kontaktu. Chvíli jsem byla jak paralyzována. V těle mi probíhal Proces Rozvzpomínání a Uvědomování Sama Sebe. Je to hluboko uvnitř, potřebovala jsem se dostat do absolutního klidu a odpojit hlavu a myšlenky, které by mě jinak brzdily. Vzpomínala jsem, že znám jiná místa, než je pohled z našich očí směrem do nebe.

     Abych mohla poznat nevyčíslitelnou Hodnotu Sama Sebe, dostala jsem nabídku praktického vyzkoušení. Měla jsem se připravit na Světelné Zasvěcení. Vnitřně jsem s nabídkou Nesouhlasila. O to více jsem si Začala Vážit Sama Sebe a Zůstala jsem Sama Sebou ve své čisté Přirozenosti.

     Nedávno jsem komunikovala Sama se Sebou na Vyšší Úrovni a posílala Sama Sobě Lásku. Je nádherné Cítit toto Propojení. Bylo to možné díky tomu, že Jsem Poznala Sama Sebe a Zůstala Sama Sebou. Prošla jsem Sebeláskou a pak se mi Otevřel Nekonečný Milující Paprsek Lásky pro Druhé. 

     Přeji Každému najít Cestu Sama k Sobě.

S láskou Petra