Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání s Adélkou

10. 3. 2016

Setkání s Adélkou

     Když jsem Adélku poprvé uviděla, byla v srdečném hovoru s jinými lidmi. Stála jsem blízko ní. Byla jsem ve stavu přítomnosti, ale přestávala jsem ji slyšet. Slyšela jsem ji z dálky ... ale já jsem se nevzdálila. Najednou jsem Adélce nerozuměla co říká. Nerozuměla jsem jakou řečí mluví. Adélka přitom mluvila pořád stejně hlasitě a česky.

     K Adélce mi přišlo Slovo. Slovo bylo dobře srozumitelné a bylo obalené kolem samotné Adélky. Bylo to : SEBEVĚDOMÍ. Ostatní doplňkové informace mi prošly najednou. Adélku jsem pozorovala a nešlo mi slovo Sebevědomí ve smyslu Posílit a Zvednout k vizuálním vjemům. Adélka rozhodně nevypadala na první pohled ani na ten druhý, že by potřebovala Sebevědomí posílit.

     Já a Adélka Jsme jako Jing a Jang. Dohromady tvoříme Celek.

     Obě dvě jsme mladé ženy. Obě dvě jsme otevřené. Obě dvě jsme upřímné a pravdivé. Ale každá z nás se probudila a vnímá jinak. Jako Jing a Jang.

     Adélka je úžasná Bytost. Je vyjímečná. Každý z nás je vyjímečný. Ale Adélka už to dokázala. Adélka nechce o Pravdě jen číst, ona ji Žije. Adélka nechce o Lásce jen číst , ona ji Žije. A slovo posílit Sebevědomí jsem přijala velmi správně a výstižně. Adélka na sobě velmi pracuje.

     Adélko, Děkuji že Jsi. Jsem šťastná ve Tvé Přítomnosti. S Úctou a Láskou k Tobě. Peťka