Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní slunovrat

     Posílám do světa další můj příběh. Na úplném Začátku všeho Jsem Čistá jako nepopsaný list.

     Prošla jsem Sebeláskou. Sebeláskou sobě sama uvnitř.

     Přijala jsem poznání, že Dříve jsem Sama k Sobě Nebyla Vždy Upřímná. Na mé cestě jsem poznala Pravdu v Čistotě.

     Otevřela jsem své Srdce. Uviděla jsem, jak z mého Srdce odplouvá Zlatoměděný Zámek. Vlnil se jako had, pohyb měl lehký jako pták a těžký byl jako medvěd. Byl Odemknutý a Já Jsem Pocítila Svobodu a Lehkost Bytí.

     Miluji pohled do nebe. Ten kdo se dívá rád na nebe jako já, tak jistě zná a já miluji toho úžasného nebeského malíře, který maluje nebeské peřinky. Peřinky které vidíme jako obláčky se sluníčkem nebo když se malíři ušpiní štětec a nebe se zatáhne tmavými mraky. 

     Při pohledu na nebe nečekejte, že se jednoho dne roztáhne na nebi neviditelný závěs a snese se z nebe pomoc. Tomu kdo si to přeje, posílám tato slova : 

 

" Vše co potřebuješ, máš u sebe. Nemusíš si vyprazdňovat kapsy, aby jsi našel to , co hledáš.To co hledáš, nikdy neodkládáš. Máš to v Sobě. Všechny Informace, Zdroj a BOHAtství máš uvnitř svého těla. Zaposlouchej se do naprostého ticha, jestli potřebuješ klid. Jednoho dne to uslyšíš. Uslyšíš své Srdce. "

     Prožila jsem Radost. Nejen, že jsem ji prožila, ale v Přítomném Okamžiku Jsem Vědomě Přijala Radost. Radost jsem Přijímala jako Objev Světa. Byla jiná než jindy. Byla Vědomá. Je tak Čistá, Upřímná a Prostá. Vědomě jsem Přijala, že Radost je jeden z darů, které máme Přijímat v Prožití. Je víc, než si Mysl-íme.

     Jsem na své cestě učena. Cítila jsem Informaci,kam mě to duchovní svět směruje ? Odpověď jsem našla. Směruje mě do mého nitra. Vede mě zpátky do sebe. Děkuji za všechny prožitky. Za všechny. Já probuzená jsem nejdříve hledala venku a daleko, abych přišla na to, že Mám Hledat V Sobě. Než jsem na poznání přišla, nebyla to vždy pohádka. 

     Pokorně děkuji, že všechny prožitky nebyly jako v pohádce, které se u nás vypráví. Byla a jsem stále učena, říkám tomu " škola hrou" . Byla jsem v kontaktu s jinými Energiemi než Lidskými. Pokorně děkuji Sama Sobě za to, že Jsem Zůstala Sama Sebou. Děkuji všem, kteří byli a jsou mými ochránci. Díky těmto prožitkům jsem se mohla naučit Být ve Svém Středu.

     Ze svého otevřeného láskyplného srdce Hluboce Děkuji Matce Zemi. Spojuje nás Srdce. Děkuji Matce Zemi, že mi je přístavem, kam se mohu vracet domů. Děkuji Matce Zemi, že tu mohu prožívat Přítomný Okamžik v Já Jsem. Děkuji Matce Zemi, že Je.

     Pokorně Děkuji za vše, co se na své cestě učím a prožívám.

 

     Zimní Slunovrat

 Je půlnoc z 21. na 22. 12. 2015. Vidím vnitřním zrakem Květ Života. Radostně se těším do meditace. Zklidňuji mé milované tělo a vidím křišťálovou mysl. Vydávám se na cestu. Na cestu Vesmírem. Nedokáži přesně popsat kde jsem, ale na té cestě nejsem poprvé. Jsem pod ochranou a cítím se bezpečně.Vracím se domů. Domů na planetu Zemi. Slova nejsou třeba k prožití. " Tam " se slovy nemluví. Než se ukotvím do hmoty, cítím jak se Vědomím rozšiřuji a naplňuji. Do těla se vracím našeho času ve 3 : 33. Pokorně děkuji za vše. 

S láskou Petra